Getoar Selimi surprizon Granit Xhakën në stadium (FOTO LAJM)

Getoar Selimi i ka bërë vizit Granit Xhakës në Londër ku e ka parë ë ndeshjen mes Arsenalit dhe Ëest Ham .

Reperi i famshëm nga Kosova gjatë të shtunës publikoi fotografi dhe video nga stadiumi Emirates, ku Topçinjtë fituan me rezultatin 1-0.

Ai kishte shkuar atje për ta mbështetur mesfushorin shqiptar ndërsa pas fitores Ghetto Geasy dhe Granit Xhaka kanë dalë bashkë.
Shtuar më 08/03/2020, ora 20:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori