Gjermanët ngushtojnë diferencën ndaj madrilenëve (VIDEO)


Pëlqej
Borussia Dortmund ka shënuar golin e parë ndaj Reali në "Santiago Bernabeu"

Goli është shënuar nga sulmuesi gabonez, Aubameyan në minutën e 43'-të.

Ndeshja po luhet me intensitet të lartë dhe kronometrohet minuta e fundit. /albeu.com/
Shtuar më 06/12/2017, ora 21:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori