Gjici dhe Xhelali nuk kanë ndërmend ti lënë partitë mënjanë, as në Superligë (FOTO LAJM)
Pëlqej
Safet Gjici e Xhelal Mziu ishin kundërshtarë për zgjedhjet lokale të 2015-ës për Bashkinë e Kamzës, por duket se rivalitetin nuk e kanë harruar.


Dy personalitetet nuk u takuan dhe as i dhanë dorën njëri-tjetrit. Presidenti i Kukësit ka tymosur cigare pa fund, ndërsa kryebashkiaku i Kamzës e kaloi “stresin” me ujë.

Gjici arriti ti marrë hak Mziut për humbjen në garën për Bashkinë duke i marrë një trepikësh Kamzës. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2017, ora 10:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori