Gjimshiti magjik, i shënon supergol Strakoshës (VIDEO)
Berat Gjimshiti sapo ka shënuar golin e 3 për Atalantës.

Shqiptari mposhti me kokë Strakoshën duke shfrytëzuar mjaf mirë një top të ardhur nga Gomez me Strakoshen qe mbeti në vend i pa lëvizur.

Champions tashme eshte shumë pranë dhe i ka mbetur edhe një transfertë e vështir ndaj Juventusit në Torino.


Shtuar më 05/05/2019, ora 16:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori