Gjithçka gati për "Topin e Artë" (FOTO LAJM)

Yjet e futbollit botëror kanë zbarkuar në Zyrih, ku do të marrin pjesë në ceremoninë e shpalljes së fituesit të "Topit të Artë".

Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Sergio Ramos, Filip Lahm, Toni Kroos e shumë të tjerë kanë zbarkuar në Zurich.

Në këtë qytet zhvillohet gara se kush do ta marrë trofeun "Topi i Artë 2014".

Kandidatë për trofeun janë Cristiano Ronaldo (Real Madrid), Lionel Messi (Barcelona) dhe Manuel Nouer (Bayern Munich)./albeu.com/
Shtuar më 12/01/2015, ora 15:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori