"Goal" e pamëshirshme ndaj Mesit
Leo Mesi jo vetëm humbi finalen në Kupën e Amerikës, por ai nuk do të veshë fanellën argjentinase.

Mesi dështoi nga pika e bardhë në finalen e Kupës së Amerikës, të cilën e fitoi Kili pas ekzekutimit të penalltive (4:2).

"Menjëherë pas kësaj humbje trishtuese, rrjetet sociale kanë ironizuar dështimin dhe tërheqjen e tij", shkruan "Goal". /albeu.com/
Shtuar më 27/06/2016, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori