E FUNDIT/ Rama shkarkon Blerina Gjylametin, Ditmir Bushatin dhe Lindita Nikollën
Goditje e rëndë për Cristiano Ronaldon
ronaldo0000
Akuzat për përdhunim duket se do t’i kushtojnë shumë yllit të Juventusit, Cristiano Ronaldo. EA Sports la fshirë të gjitha fotot e sulmuesit luzitan nga rrjetet sociale dhe uebi. Fotot e Cristianos janë zëvendësuar nga grafia që promovojnë mesazhe të mira dhe shumë domethënëse.

Eurogamer ka qartësuar se se EA nuk ka asnjë plan konkret për të larguar 33 vjeçarin dhe se në rrjetet sociale po punohet për ridizenjim për çështje marketing. Ndër të tjera EA ka shprehur shqetësimin e thellë për çështjen e Kristiano Ronaldos. /albeu.com/
Shtuar më 05/10/2018, ora 18:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori