Gol i anuluar për Interin
Interi dhe Milani po luajnë me njëra-tjetrën në "Giuseppe Meazza".

Zikaltërit kaluan në avantazh, por që goli u anulua se Icardi ishte në pozicion jashtë-loje.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 14'. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2018, ora 20:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori