GOL MILAN - Bonaventura barazon shifrat (VIDEO)

Giacomo Bonaventura ka barazuar shifrat në "Giuseppe Meazza" në derbin mes Interit dhe Milnat . /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2017, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori