GOOOL! Kosova shtang Anglinë (VIDEO)

Kosova e ka nisur me gol në Wembley. Valon Berisha ka shënuar që në minutën e parë duke shtangur anglezët.

Një gabim në fazën defensive të Tre Luanëve dhe Vedat Muriqi shfrytëzoi duke asistuar te Valon Berisha, i cili me qetësi realizoi.
Shtuar më 10/09/2019, ora 20:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori