Griezmann i zhgënjyer: Messi ende s’ma ka uruar mirëseardhjen
Antoine Griezmann ka deklaraur se ende nuk ka folur me Lionel Messin, që pas transferimit te Barcelona, ndërsa ka thënë se ka pranuar mesazhin e mirëseardhjes nga Luis Suarez.

Francez gjithashtu tregoi se ka marrë pritje të ngrohtë nga futbollistët.

"Messi nuk më ka thirrur ende, por Suarez po Ai më përgëzoi dhe më uroi mirëseardhjen mua", deklaroi Griezmann.

"Grupi më ka mirëpritur mua dhe unë jam i lumtur që e ndaj dhomën e zhveshjes me ta", përfundoi Griezmann. /albeu.com/
Shtuar më 22/07/2019, ora 15:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori