Hajduti hyn në xhami, vjedh paratë dhe arratiset (VIDEO)
Mediat në Maqedoninë e Veriut kanë transmetuar pamjen kur hajduti, i ri në moshë hyn në xhaminë e të rinjve në Gostivar shkon drejt arkës, për të marrë paratë.

Ai arrin që të marrë një sasi parash dhe të arratiset. Në videon e publikuar që është sigurar nga kamerat e sigurisë së xhamisë, zbulohet edhe fytyra e personit, i cili lehtësisht mund të identifikohet nga organet e rendit.

Shtuar më 29/09/2019, ora 13:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori