Heroi Salah, Liverpooli mposht Napolin dhe kualifikohet në fazën tjetër të Championsit (VIDEO)
Pëlqej
Liverpool i Xherdan Shaqirit mposhti me rezultatin minimal 1-0 Napolin e Elseid Hysaj në "Anfield Road", e vlefshme për fazën e grupeve të Champions League.

Golin e fitores për skuadrën e Jurgen Klopp e shënoi sulmuesi egjiptian në minutën e 34'.

Edhe Napoli tentoi disa herë që të shënonte golin e barazimit, por nuk e arriti dot.

Me këtë fitore Liverpool renditet në vendin e 2 me 9 pikë po aq sa Napoli. /albeu.com/
Shtuar më 11/12/2018, ora 23:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori