Hidhet shorti i Europa League, finale e parakohshme për Milanin
Pëlqej
Shortit në Nyon të Zvicrës u hodh nga Eric Abidal dhe ka sjell ndeshje interesante, por edhe skuadra mesatare që do të luajnë mes vete.

Ndeshjet e para të kësaj faze do të luhen të enjten me datë 8 dhe 15 mars në orën 19:00 dhe 21:05, me orarin e saktë të konfirmuar pas shortit.


Çiftet e të tetës së Ligës së Evropë:

Lazio – Dynamo Kiev

RB Leipzig – Zenit St. Petersbourg

Atletico MadridLokomotiv Moskoë

CSKA Moskoë – Lyon

Marseille – Athletic Bilbao

Sporting – Lisbona – Viktoria Plzen

Borussia Dortmund – Red Bull Salzburg

Milan – Arsenal . /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2018, ora 13:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori