Hidhet shorti i Europa League, short i lehtë për Interin
Pëlqej
Europa League futet në pjesën e nxehtë. Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën Play Off të edicionit 2014-2015 të ish Kupës Uefa.

Short i lehtë për italianet ku Inter dhe Torino do të përballen me Stjarnan të Islandës dhe RNK Split të Kroacisë.

Ndeshjet e para luhen më 21 gusht, ndërsa ato të kthimit një javë më pas. /albeu.com/


Ja të gjitha çiftet:

RNK Split-TORINO

Stjarnan-INTER

Sarajevo-B. Moenchengladbach

Apollon- Lokomotiv Moska

Astana-Villarreal

Young Boys-Debrecen

Zwolle-Sparta Praga

Spartak Trnava-Zurich

Asteras-M. Tel-Aviv

AEL-Tottenham

Dnipro-Hajduk Split

Dinamo Minsk-Nacional

Qarabag-Twente

Petrolul-Dinamo Zagreb

HJK-Rapid Wien

Trabzonspor-Rostov

Zimbru-PAOK

Omonia-Dinamo Moska

Aktobe-Legia

Lyon-Astra

Lokeren-Hull

Neftçi-Partizan

Ruch-Metalist

Elfsborg-Rio Ave

PSV-Shakhtyor

Karabukspor-St. Etienne

Panathinaikos-Midtjylland

Feyenoord-Zorya

Grasshoppers- Club Brugge

Real Sociedad-Krasnodar

Rijeka-Sheriff
Shtuar më 08/08/2014, ora 13:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori