Horror në ring, boksierit gati sa nuk i duken "trutë" nga çarja e ballit (FOTO & VIDEO)
Boksieri, Badou Jack ka marrë një çarje të tmerrshme në ballë gjatë ndeshjes kundër Marcus Broëne në "Pacquiao-Broner" për peshat e lehta.

35 vjeçari suedez edhe pse vijonte te mbrohej shumë mirë, goditja që i erdhi nga kundërshtari Marcus, i hapi krahët duke i shkaktuar një të çarë të madhe në ballë dhe duke e lëshuar knockout.

Por pavarësisht kësaj Jack vijoi të ndeshej por gjyqatrët më pas kanë vendosur të ndërpresin ndeshjen dhe ti japin fitoren kundërshtarit.

Kjo ishte humbja e dytë në karrier për Badou Jack. /albeu.com/
Horror në ring, boksierit gati sa nuk i duken "trutë" nga çarja e ballit (FOTO & VIDEO)

Shtuar më 20/01/2019, ora 15:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori