Super operacioni në Vlorë, shkatërrohet banda e Selenicës
Hysaj bëhet me skuadër të re, transferimi drejt zyrtarizimit
Aventura e Elseid Hysajt te Napoli është në ditë e fundit të saj. Mbrojtësi shkodran ka pranuar parimisht kalimin te Atletico e Madridit.

Atletico Madrid është ajo që ka insistuar në firmën me futbollistin shqiptar dhe është ajo që ka ngritur më shumë ofertën në drejtim të skuadrës së serisë A.

25 milionë Euro do të paguajë Atletiko e madridit për Hysajn, një mbrojtës që u kërkua dhe nga Çelsi por asnjëherë në tratativa zyrtare.
Shtuar më 11/07/2019, ora 18:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori