I bën spektakël topit dhe realizon gola të çuditshëm, njihuni me "bombën" braziliane, Natalia Guitler (VIDEO)


Bukuroshja braziliane Natala Guitler është e apasionuar pas futbollit, shkrun Albeu.com

Ajo numuron 1 milion ndjekësa në Instagram teksa shikushmeria e saj është në rritje kjo për shkak se ajo i bën zbor topit.

Ajo po befason të gjithë teksa në mënyrë të cuditshme e dërgon topin në rrjetë teksa nuk është aspak në pozicion të favorshëm.

Për më shumë shijoni spektaklin që ju dhuron braziljana e cila disponon forma bombastike. /albeu.com/
Shtuar më 20/12/2019, ora 23:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori