I jashtëzakonshëm, Ronaldo shënon golin e 3-të dhe të kualifikimit (VIDEO)


C.Ronaldo ka arritur të shënojë golin e tretë, goli i cili kualifikon Juventusin nesë ndeshja do të përfundojë me këtë rezultat.

Ylli portugez arriti të godasë saktë penalltinë në minutën e 86’.
Tani kanë mbetur edhe 5 minuta lojë nga përfundimi i kësaj superndeshjeje. /albeu.com/
Shtuar më 12/03/2019, ora 22:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori