Ibra këtë herë "viktimizon" Messin: Jemi të barabartë pasi...
Ibrahimovic shquhet për karakterin e tij që me oratorinë nëpër intervista, krijon të qeshura për gjëra që edhe vetë ai herë i pranon dhe herë jo.

Së fundmi nga Amerika në një intervistë ai e ka krahasuar veten si të barabart me "pleshtin" argjentina Leo Messi. Arsyeja është Uefa Champions League.

Gazetari: Cila është diferenca mes teje dhe Messit?

"Aktualisht nuk ka ndonjë diferencë, të dy do ta shikojm finalën e Ligës së Kampionëve në TV." tha suedezi Ibrahimovic. /albeu.com/
Shtuar më 04/05/2018, ora 16:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori