Ibrahimoviç pranë nënshkrimit me Milanin
ibrahimovic
Sulmuesi i skuadrës së Los Angeles Galaxy, Zlatan Ibrahimoviç është gjithnjë e më pranë skuadrësMilanit. 37 vjeçari e ka përfunduar sezonin në Amerikë dhe mund të kalojë te skuadra e Milanit në merkaton e janarit.

Ai nuk e ka mohuar kurrë se dëshiron të rikthehet te kuqezinjtë dhe se Milan është skuadra ku ai ndihet më mirë. Drejtuesit e skuadrësMilanit kanë marrëdhënie të mira me sulmuesin dhe transferimi i tij në “San Siro” do të jetë më i lehtë. Në kampin kuq e zi ai shihet si lojtari ideal drejt kualifikimit në champions. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2018, ora 14:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori