Icardit nuk i ndahet zemra nga Interi, ka një mesazh prekës (FOTO LAJM)

Mauro Icardi u transferua me shumë bujë te skuadra e PSG-së duke befasuar të gjithë tifozët.

Ai tashmë do të vijojë aventurën në kamionatin francez më shpresën për të arritur formën opitimale.

Por për Icardin Interi do t’i ngelet gjatë në mendje. Përmes një publikimi në "InstaStory", argjentinasi shkruan: Faleminderit për gjithcka.

Ndërkohë Icardi me Interin që na viti 2013 kur u ble nga Sampdoriaka luajtur 219 ndeshje, ka realizuar 124 gola ndërsa ka kontribuar dhe në 39 asistime.

Shtuar më 03/09/2019, ora 14:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori