Basha: PD djeg të gjitha mandatet
Icardi-Real Madrid, lajmi i fundit
Pëlqej
Gazeta “Libertad Digital” ka bërë me dije se gruaja dhe njëkohësisht agjentia e Icardit Wanda Nana, ka tentuar shumë herë që bashkëshortin e tij ta transferojë tek Real Madrid.

Por, këta të fundit nuk kanë shfaqur fare interes për sulmuesin, i cili do të mbetet tek Inter.

Ky është një lajm shumë i mirë për zikaltërit, pasi ëndërrat e tyre për sezonin e ardhshëm janë shumë të mëdha dhe pa Icardi janë shumë shumë të vështira.

Shtuar më 09/08/2018, ora 21:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori