Ice Bucket Challenge, Shaqiri nominon Atifete Jahjagën (VIDEO)
Pëlqej
Ice Bucket Challenge edhe te Bayern Munchen. Kampionët e Gjermanisë nuk kanë qëndruar jashtë modës së momentit duke zhvilluar mes tyre "lojën" më të famshme të momentit në botë, e cila shkon në ndihmë të ASL.

Dante, Manuel Neuer dhe Xherdan Shaqiri janë ata që kanë pranuar sfidën, ndërsa ky i fundit ka bërë tre nominime të veçanta.

Futbollisti nga Gjilani dhe që luan për Zvicrën pasi ka falenderuar Blerim Destani dhe Pajtim Kasamin që e kanë nominuar më parë ka përmendur edhe kandidaturat e tij: Admir Mehmedi, Roger Federer dhe presidenten e Kosovës Atifete Jahjaga. /albeu.com/
Shtuar më 24/08/2014, ora 11:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori