Ilda Bejleri çmend trajnerin e Italisë
Pëlqej
Ilda Bejleri duket se ka bërë sërish të njëjtën gjë.

Si edhe më parë, Ilda e ka trullosur paksa trajnerin e Italisë, Giampiero Ventura pas ndeshjes me Shqipërinë në Shkodër.

Trajneri i Italisë, Giampiero Ventura nuk është mbajtur gjatë intervistës me gazetaren e njohur të Supersport, Ilda Bejleri.

Ai për një moment ka harruar se është në transmetim direkt dhe po intervistohet, duke u përqendruar te trupi i Ildës.
Shtuar më 11/10/2017, ora 10:02
Bobi
e Mërkurë 11 Tetor 2017, Ora 10:32
Cfar mendon ky monstrum zhabari? Se krejt shqiptaret jane lavire edhe shiten me pare bre gargamel !!
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori