Interi fiton supersfidën ndaj Napolit dhe ngjitet në vendin e 2 (VIDEO)
Inter ka fituar minimalisht 1:0 ndaj Napolit.

Golin e vetëm në këtë sfidë e ka shënuar Romelu Lukaku, 19 minuta para fundit të sfidës.

Kjo ishte fitorja e 5 radhazi e Interit në Serie A, që tanimë e sheh vetën në vendin e dytë me 27 pikë.
Shtuar më 16/12/2020, ora 22:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori