Interi mposht Romën, shpresat tek Reali për finalen (VIDEO)
href="kerko.php?fraza=Interi">Interi ka mposhtu Romën me rezultatin 2-0 në ndeshjen e International Champions Cup dhe zikaltërit kryesojnë grupin me 6 pikë.

Në fundin e pjesës së parë Dodo harkon në zonë në faull dhe Vidic realizon mjaft bukur.

href="kerko.php?fraza=Interi">Interi luajti më mirë se Roma edhe në pjesën e dytë ku arritën tek goli në minutën e 68, realizues ishte Nagatomo.

href="kerko.php?fraza=Interi">Interi kalon në finale të turneut vetëm në rast se Reali mposht Manchester Unitedin, pasi anglezët kanë 5 pikë.


href="http://www.href="kerko.php?fraza=dailymotion">dailymotion.com/href="kerko.php?fraza=video">video/x22ocvc_inter-1-0-roma-vidic-goal-href="kerko.php?fraza=ourmatch">ourmatch-net_sport" target="_blank">Inter 1-0 Roma (Vidic Goal) href="kerko.php?fraza=ourmatch">ourmatch.net by href="http://www.href="kerko.php?fraza=dailymotion">dailymotion.com/href="kerko.php?fraza=ourmatch">ourmatch" target="_blank">href="kerko.php?fraza=ourmatch">ourmatch
Shtuar më 02/08/2014, ora 21:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori