Isco drejt largimit, po bashkohet me Ronaldon
Juventus nuk po heq dorë nga Isco. Siç raportohet në Spanjë, mesfushori i Real Madrid është në rrugë të tij jashtë klubit dhe Juventusi është një nga klubet që ka shprehur interesimin e tyre për spanjollin, raporton CalcioMerkato, percjellë Indeksonline.

Megjithatë Los Blancos kërkojnë 80 milionë euro, shumë kjo e konsideruar shumë e lartë nga Juventus.

Mirëpo, nëse lojtari nuk gjen një klub së shpejti, atëherë çmimi mund të bjerë dhe Juventus mund të provoj.
Shtuar më 14/07/2019, ora 12:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori