Ish-deputetja humb nënën nga COVID-19, jep lajmin e hidhur me fjalët prekëse

Ish-deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Teuta Hadri, ka njoftuar ditën e sotme se i ka vdèkur e ëma. Ajo përmes llogarisë së saj në Facebook, ka bërë të ditur se nëna e saj ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit me Covid-19.

Ky është njoftimi i Hadrit: Te dashur shoke miq, dashamire!

Nga sot mbeta pa nenen time te dashur! E forta ime, nena ime dhe nena e gjithe shoqeve ilegale qe mbante porten hapur si heroine per ti pritur me buzeqeshje ato bija te nenave siç thoshte ajo! Iku mesuesja ime e jetes iku duke luftuar me semundjen e keti shekulli -covid

U prehte shpirti saj ne paqe!
Shtuar më 06/08/2020, ora 12:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori