Ish e dashura e Januzajt në një lidhje tjetër me një futbollist (FOTO LAJM)

Pas aventurës që pati me sulmuesin Kosovar që e përfaqëson Belgjikën, Adnan Januzajn, Cherlotte Springer vazhdon t’i preferojë lidhjet me futbollistët.

Ajo është adhuruese e zjarrtë e Chelseat, skuadër që e ndjek thuajse çdo javë në stadium dhe pozon shpesh me bluzën e londinezëve, pasa ndeshjeve të rëndësishme.

Së fundi Charlotte ka deklaruar për një revistë angleze së është në një lidhje me një futbollist të Premier League, por nuk ka preferuar të bëjë publik emrin. /albeu.com/
Shtuar më 10/12/2017, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori