Ish-futbollisti i Juventusit tregon se ku e gjen frymëzimin (FOTO LAJM)

Pëlqej
foto ilustruese
Ish-futbollist i Arsenalit dhe Juventusit, Nicklas Bendtner po kalon një periudhë të mirë me Rosenborgun.

Ai është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, ku shpesh herë ndan me ndjekësit e tij momente intime me të dashurën e tij seksi Philine Roepstorff.

“Po mbush bateritë, na presin dy muaj emocionues, ja pse unë luaj futboll”, ka shkruar Bentdner në një foto të fundit të postuar në Instagram.

Mesa duket e gjith fuqia e Bendtneer po vjen nga e dashura e tij seksi. /albeu.com/


Shtuar më 15/10/2018, ora 09:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori