Ja 10 golashënuesit më të mirë të Europianit (FOTO LAJM)

9. JAKUB BLASZCZYKOWSKI* | Poloni | Gola: 2 | Asist: 1
Uells-Portugalia dhe Francë-Gjermani do të jenë dy përballjet që pritet të ndezin fazën gjysmëfinale.

Këto dy duele, përveçse do të përcaktojnë dy ekipet finaliste, mund të jenë vendimtare edhe për sa i takon garës për golashënuesin më të mirë të kompeticionit.

Renditja që kryesohet nga treshja franceze Antoine Griezmann, Olivier Giroud dhe Dimitri Payet, të cilët ndiqen nga ylli i Uellsit Gareth Bale dhe ai Portugalisë, Cristiano Ronaldo.
Shtuar më 04/07/2016, ora 23:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori