Ja 5 gabimet që eliminuan Barcelonën (FOTO LAJM)

MSN i zhdukur

Ekipi i Barcelonës, i drejtuar nga Luis Enrique, ishte duke iu dorëzuar “tridentit” të vet. Luis Enrique duket se i kishte varur shpresat te Messi, Neymar dhe Luis Suarez, por “MSN” i ranë bateritë në momentin më vendimtar të sezonit.
Pas dështimit të papritur në “Vicente Calderon” kundër Atletico Madrid, Barça e ka thelluar zhgënjimin e saj. Ajo që ndodhi nuk zhbëhet, por është momenti për analiza. Pse ekipi nuk ka reaguar?

Pse ekipi ishte përsëri i pafuqishëm? N♪7 galerinë më lart janë disa nga “çelësat”, që e çuan Barcelonën drejt eliminimit nga Liga e Kampioneve.
Shtuar më 14/04/2016, ora 15:49
ana media
e Premte 15 Prill 2016, Ora 00:42
sa mir qe humben
ilda ilda
e Premte 15 Prill 2016, Ora 00:44
ishallah zhduken fare si skuader
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori