Ja çfarë tha Sane për mungesën e Ozil
Sulmuesi i skuadrës së kombëtares gjermane, Leros Sane tha se është një mëkat i madh që Ozil nuk do të luajë me të tek pancerat. Ozil u largua pak muaj më parë pas skandalit me presidentin e Turqisë, Erdogan.

“Për mua personalisht, është një mëkat.
Do të kisha pasur dëshirë të luaja me të më shumë, si futbollist dhe si mik i mirë.

Fatkeqësisht nuk është e mundur, por mendoj se kemi disa lojtarë cilësorë këtu, që i kuptoj shumë mirë dhe që mund të mësojnë shumë”, tha Sane. /albeu.com/
Shtuar më 15/11/2018, ora 09:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori