Ja çfarë thonë Agolli, Lila e Cikalleshi për shortin
Andi Lila
Vijojnë reagimet e futbollistëve të Kombëtares për shortin e Shqipërisë, e cila do të përballet me Francën, Rumaninë dhe Zvicrën.

Agolli thjesht ka shkruar kalendarin e ndeshjeve, duke mos shprehur shumë emocione.

Andi Lila shpreson për kualifikim, së paku në fazën e grupeve.

Ndërsa Cikalleshi thotë se Shqipëria sihte me fat që i ra në grup Franca. /Albeu.com/
Shtuar më 12/12/2015, ora 22:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori