Ja si u pasqyrua fitorja e Shqipërisë në mediat e huaja (FOTO)

MARCA: Portugalia kompilokon "jetën" pa Ronaldon
Pëlqej
Për fitoren e mbrëshme nuk kishtë se si të mos flitej edhe në shtypin e huaj.

Marca dhe Goal.com i kanë kushtuar artikull më vetë fitoreskuqezinjve, ndërkohë nuk kanë munguar as shkrimet tek FIFA dhe UEFA. /albeu.com/

Shtuar më 08/09/2014, ora 10:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori