Ja cili ekip mund ta fitojë Ligën e Kampioneve
Menjëherë pasi janë hedhur shortet për gjysmëfinalet e Ligës së Kampioneve, kompanitë e basteve kanë nisur të vendosin kuota lidhur me atë se cilat ekipe mund të shkojnë në finale dhe cili ekip mund ta fitojë turneun.

Kompanitë e basteve parashikojnë se finalja e Ligës së Kampioneve mund të jetë Barcelona – Real Madrid.

Sipas kompanive të basteve, gjasat që Juventus dhe Bayern të mund të kalojnë në finale janë më të vogla.


Skuadrat favorite për të kaluar në finale të Ligës së kampionëve

BET365

Barça-Bayern: 1,72 / 2,10
Juve-Real Madrid: 3,10 / 1,36

BWIN

Barça-Bayern: 1,83 / 1, 87
Juve-Real Madrid: 3,10 / 1,33

ËILLIAM HILL

Barça-Bayern: 1,73 / 2
Juve-Real Madrid: 2,75 / 1,4

SPORTIUM

Barça-Bayern: 1,83 / 1,9
Juve-Real Madrid: 3 / 1,36

888SPORT

Barça-Bayern: 1,8 / 2,02
Juve-Real Madrid: 3 / 1,35


Skuadrat që mund të fitojnë Ligën e Kampionëve

BET365

Barça: 3
Real Madrid: 3
Bayern: 3,5
Juve: 8,5

BËIN

Real Madrid: 3
Barça: 3
Bayern: 3,20
Juve: 9

WILLIAM HILL

Barça: 2,62
Real Madrid: 3
Bayern: 3
Juve: 9

SPORTIUM

Real Madrid: 3
Barça: 3,10
Bayern: 3,25
Juve: 9

888SPORT

Barça: 2,9
Real Madrid: 3
Bayern: 3,4
Juve: 10. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2015, ora 22:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori