Ja kush është çifti më i admiruar i Euro 2016
Përpos futbollit dhe yjeve të tij, në qendër të kampionatit evropian janë edhe gratë dhe dashuritë e tyre.

Mes çifteve më shumë të fotografuara është dhe sulmuesi Graziano Pelle me modelen hungareze Viktoria Varga.

Pelle filloi bukur Euro 2016 duke shënuar gol në ndeshjen e djeshme me Belgjikën.

Sulmuesi italian dhe partnerja e tij hungareze janë kandidat për çiftin më të admiruar të kampionatit evropian Francë 2016. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2016, ora 14:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori