E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
Ja momenti i kapjes së flamurit nga futbollisti serb (VIDEO)
Acarimi në stadium dhe tentativat e tifozëve serb për t'u futur në fushë kishin filluar disa minuta më para, para se të shfaqej në fushë flamuri i telekomanduar.

Më sipër shihni momentin e kapjesflamurit shqiptar nga futbollisti serb dhe reagimi i futbollistëve shqiptar në fushë. /albeu.com/
Shtuar më 14/10/2014, ora 21:58
gentian prendi
e Mërkurë 15 Tetor 2014, Ora 09:56
shqiperi etnike do te jet pergjithmon
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori