Ja pse duhet të jemi tifozë edhe më Kroacinë në Europian
Tifozët kroatë vazhdojnë që të vërtetojnë miqësinë e madhe që kanë me Kombëtaren tonë. Gjatë ndeshjes Turqi-Kroaci, një prej grupeve më të mëdha të kësaj tifozerie “Bad Blue Boys” kanë shpalosur edhe flamurin e Shqipërisë, madje dy pranë njëri-tjetrit, raporton Albeu.

Me siguri që pas këtij gjesti shqiptarët do të mbështesin edhe më shumë yjet e kroatëve që zhvilluan një ndeshje madhe sot. /albeu.com/
Shtuar më 12/06/2016, ora 17:52
Alban
e Hënë 13 Qershor 2016, Ora 00:45
Ky është politik e stipe mesiq, për shkak kan frik nga shqiptarët se mos po e kërkojnë Dalmacinë pasi Dalmatina i takon Ilirëve. Dhe çdo herë ishin si përkrahës nda kosoves.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori