Ja si e komentojnë mediat e huaja humbjen e thellë të Shqipërisë kundër Izraelit (FOTO LAJM)

SportMediaset:

Rrëzohet Shqipëria. Në “Elbasan Arena” vjen humbja e dytë radhazi në shtëpi por kjo dhemb më shumë.

Corriere Dello Sport:

Shqipëria humbet me 9 lojtarë. Pas KO kundër Spanjës, Shqipëria humb përsëri në shtëpi.

Gazzetta Dello Sport:

Disfatë në shtëpi për De Biazin, Berisha godet me kokë Zahavin.

AS:

Izraeli mund Shqipërinë dhe mban gjallë kandidaturën. Spanja duhet të bëjë llogaritë me një kundërshtar i cili mbetet në luftën për një vend në Rusi. Por këtë radhë fitoi falë gabimeve të shqiptarëve që mbyllën ndeshjen me 9 lojtarë.

Ynet:

Festë në Elbasan, tani na pret Spanja

Kicker.de:

Izraeli, kombi surprizë?/Albeu.com/
Shtuar më 13/11/2016, ora 07:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori