Ja si e presin ‘bavarezët’ ndeshjen përballë Liverpool (VIDEO)


Sonte në orën 21:00 pritet të fillojë finalja e parakohshme, shkruan Albeu.com

Sfida mes Liverpool dhe Bayern Munchen pritet të ngjallë spektakël dhe emocion për vetë historin e këtyre dy klubeve legjendare.

E teksa ndeshja nuk ka filluar ende atmosfera e tifozëve është në mometet më kulminante.

Shumë pakë gjermanë kanë luksin ta shohin ndeshjen sonte live në stadiumin “Anfield”pasi anglezët kanë ditë që presin pas porte, por kjo nuk i ndaluar ata të festojnë sikur të ishin në stadium.

Video është me të vërtet fantastike. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2019, ora 19:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori