Jeta vazhdon! Fiorentina shënon golin e parë pa Astorin, por çfarë ndodhi më pas? (VIDEO)


Fiorentina ka gjetur golin e parë pas vdekjeskapitenit Astori në ndeshjen ndaj Beneventos.

Artemio Franchin është i stërmbushur me tifozë dhe shumë emocione të hidhura pas vdekjeskapitenit, tani ka ardhur edhe një moment pozitiv.

Është gol i parë i skuadrës italiane pa kapitenin e tyre, gol i cili do të bëj atë krenar nga lart. Ky gol erdhi nga zëvendësuesi i tij, Vitor Hugo, i cili shënoi gol të bukur me kokë në minutën e 25-të ndeshjes.

Pas këtij goli, mbrojtësi brazilian mori një fanellë me fotografinë e ish-bashkëlojtarit të tij, duke ia dedikuar golin dhe festën atij./albeu.com/
Shtuar më 11/03/2018, ora 12:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori