Jetë luksoze si normalisht, si e kanë kaluar karantinën fëmijët e miliarderëve (FOTO LAJM)

Mesa duket pandemia e koronavirusit nuk ka cënuar dhe frikësuar aspak fëmijët e miliarderëvë nëpër botë. Ata kanë kaluar një periudhë të zakonshme si gjithmonë, pa e vrarë mendjen se bota është përfshirë në një kaos të madh.

Ata kanë vazhduar jetën e tyre normalisht duke bërë udhëtime me avionë privatë, duke organizuar festa në shtëpitë e tyre luksoze dhe duke marrë rreze dielli.

Për ta pandemia ka qenë thjesht një lojë dhe aspak e rrezikshme!

Shtuar më 01/06/2020, ora 14:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori