Jose Mourinho rikthehet te Reali ?
Jose Mourinho e pret një rikthim të mundshëm te Real Madrid.

Humbja 3:0 në Ligën e Kampionëve kundër PSG-së ka bërë që të shtohet presioni mbi Zidanen, teksa francezi rrezikon jo pak stolin.

Perezi kishte shprehur keqardhjen për largimin e Mourinhos nga Real Madridi, por numri një i Reali ruan mardhënjet e mira me Mourinhon dhe besohet se portugezi është i vetmi njeri që mund ta rikthejë klubin në formë.

Ndërkohë ndeshjet e ardhshme të Realit pritet të jenë vendimtare për Zidane. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2019, ora 15:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori