Juve gati të thyejë mallkimin Champions, ja lista e yjeve që kërkon (FOTO LAJM)

Andres Iniesta
Zhgënjimi nga humbja e finales në Cardiff ka kaluar. Juventus nuk ka ndërmend që të dorëzohet dhe ka gati planin që të provojë për ta fituar sërish trofeun me "veshë të mëdhenj" sezonin e ardhshëm, raporton Albeu.

Presidenti Agnelli dhe drejtori sportiv Marotta kanë gati disa blerje të mëdha për të përforcuar edhe më shumë ekipin për vitin e ardhshëm. 128.5 milionë euro të fituar nga ky sezon në Ligën e Kampionëve priten që të shpenzohen të gjitha në merkato.

Portali "Albeu" ju sjell më lart listën e yjeve që ka projektuar Allegri për të thyer mallkimin Champions, teksa ëndrra e madhe është Andres Iniesta. Ylli i Barcelonës nuk ka vendosur ende për të ardhmen e tij te Barceloina. /albeu.com/
Shtuar më 06/06/2017, ora 14:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori