Juventus ka përgatitur 40 milionë euro për përforcimin e dimrit
Andrea Pirlo tashmë është nën presion kërkoi nga drejtuesit që ta forcojnë ekipin në merkaton e dimrit.

Mediat italiane raportojnë se shënjestra e parë e Juventsit është Rodrigo de Paul nga Udinese.

Dy klubet tashmë kanë hyrë në kontakt sepse ata kanë një marrëdhënie të shkëlqyeshme.

Kostoja e transferimit pritet të jetë 40 milionë euro, dhe klubet po negociojnë se sa shumë do të paguhet përmes bonuse.
Shtuar më 08/11/2020, ora 22:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori