Mbeti mbi skela, një person në gjendje të rëndë (VIDEO)
Nje protestues i cili eshte ngjtur mbi skelen e vendosur te kryeministria ka mbetur i plagosur rende.

Sipas pamjeve te ofruara ai ka mbetur pa ndjenja siper skelave dhe kane qene disa protestues te tjer qe kane shkuar ti japin ndihmen e pare.

Ende nuk dihet se cfare i ka ndodhur protestuesit ne fjale por gjendja e tij dukej e rende. /albeu.com/


Shtuar më 16/02/2019, ora 12:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori