Kaçe i del në mbrojtje presidentit që u fut i armatosur në fushë: Je si baba për mua
Pëlqej
Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Ergys Kaçe ka postuar një foto të Savidisit, në Instagram, në të cilën ai i ka dalë në mbrojtje Presidentit të PAOK-ut.

Ai shpreh mirënjohjen për atë që dhe ai dikur i kishte dhuruar shqiptarit:

“Disa vite më parë, në periudhën më të vështirë të jetës sime, ti më mbështete si të ishe babai im. Prandaj edhe unë do të mbështes në të njëjtën mënyrë. Jemi të gjithë pas teje!” shkruan KaçeInstagram./albeu.com/
Shtuar më 14/03/2018, ora 17:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori