Kalendari/ Ja kur përballen kuqezinjtë tanë me Italinë dhe Spanjën

Pas Europianit Shqipëria bëhet gati për një aventurë të re. Pas 4 ditësh Kombëtarja jonë do të luajë sfidën e parë në stadiumin "Loro Boriçi"për të hapur rrugëtimin e gjatë të kualifikueseve për Botërorin ‘Rusi 2018’.

Një grup i vështirë ky për kuqezinjtë të cilët do të synojnë vendin e tretë pasi dy vendet e para duket se janë të destinuara që të shkojnë për Spanjën dhe italianë, që janë super favorit në letër.

Por si do të jetë rrugëtimi i skuadrës së De Biasit? Këtë mund ta zbuloni në kalendarin më lart. /albeu.com/

Shtuar më 01/09/2016, ora 11:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori